Moja książka

Jestem autorką książki "Ach! Korporacja!"

Czy korporacja to „piękna” czy „bestia”? My sami decydujemy, na ile korporacja nas „przeżuje i wypluje”! Celem Autorki książki jest pomagać ludziom i firmom – osiągać cele biznesowe… i jednocześnie pozostawać w zgodzie ze sobą. Pracownicy firm – oprócz inspiracji – odkryją, że praca jest także czymś, z czego czerpiemy radość. Odkryją również, że możliwe jest zwiększenie poczucia własnego wpływu w pracy i w życiu prywatnym. A co jeśli straciliście, jak by się wydawało, pracę życia? Przelew na konto każdego miesiąca w określonej dacie? Czy to koniec świata? A może początek?

To książka to inspiracja dla pracowników na rynku pracy, szukających drogi rozwoju.  Dla pracowników korporacji, coachów rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego, psychologów pracujących z osobami wypalonymi, trenerów „zmiany”, menedżerów borykających się z „chorobami korporacyjnymi”.

"Ach! korporacja!"

Co inni mówią o książce?

Autorka prowadzi nas przez historię swojego korporacyjnego życia, stwarzając przy tym okazję do autorefleksji dla tych, którzy chcą się zatrzymać i odpowiedzieć na pytanie „co dalej?”. Napisana żywym językiem książka pełna jest „smaczków” i dygresji pozwalających spojrzeć na wiele korporacyjnych bolączek z dystansem.
Maja Chabińska-Rossakowska
Executive HR Director, ING Bank Śląski S.A.
Lektura tej książki może pomóc tym, którzy myślą o odejściu od korporacji. Może też pomóc tym, którzy chcą w niej zostać - ale na własnych warunkach.
Natalia de Barbaro
Psycholożka, Trenerka
ach korporacja

"Ach! Korporacja!"