O mnie

coach Jolanat Łuczkowska

Nazywam się Jolanta Łuczkowska

Jestem konsultantem, mentorem i certyfikowanym coachem. Zdecydowałam się odejść z korporacji i prowadzę własną firmę ConsultingFactor. Zdobyłam gruntowne doświadczenie biznesowe w brytyjskich (ICI) i amerykańskich korporacjach (Johnson &Johnson) na najwyższych stanowiskach menedżerskich. Prowadzę indywidualne programy rozwojowe głównie dla menedżerów z dużym doświadczeniem, prowadzę również coaching dla zespołów – szczególnie użyteczny, gdy grupa pragnie ulepszyć współpracę lub przyspieszyć realizację skomplikowanego projektu i osiągnąć założone cele.

Współpracuję z kadrą kierowniczą wyższego szczebla, wspieram rozwój umiejętności przywódczych, efektywność osobistą, jak i skuteczność w zakresie komunikacji. Rozumiem kontekst pracy w korporacji, ponieważ sama pracowałam w niej przez prawie dwadzieścia lat, na różnych stanowiskach kierowniczych.

Można zobaczyć mój profil na Linkedin i rekomendacje moich coachee. Wielokrotnie nagradzano mnie za wysokie kompetencje zawodowe, nagrodami – Standards of Leadership. Stworzyłam Programu ART- Life, CURRICULUM VITAE.

Business & Team Coach

W Nowym Świecie, który zmienia się na naszych oczach pewne UMIEJĘTNOŚCI/KOMPETENCJE już nie są wydumaną potrzebą,
tylko koniecznością, ponieważ nadszedł NOWY STYL!

Moja praca moją pasją

Jestem licencjonowanym diagnostą organizacyjnym. Skutecznie doradzam organizacjom, które stoją przed wyzwaniami związanymi ze sprzedażą i zmianą. Aktywnie udzielam się w organizacjach samorządowych, działam na rzecz środowisk lokalnych, wspieram kobiety w sytuacjach kryzysowych zawodowych i osobistych. Prowadzę warsztaty dla kobiet: „Najlepsza wersja Ciebie – Autentyczność”, „Wszystko jest możliwe w każdym wieku”. 

Mam doświadczenia z realizacji kilkudziesięciu projektów coachingowych dla osób pełniących wysokie funkcje menedżerskie, między innymi w takich w takich firmach jak: ING Życie, RaiffeisenPolbank,, BNP Paribas, , DHL Express, DHL cargo, Medim, Teva Pharmaceuticals, DLA Piper, Wydawnictwo ABC, Aspekt Consulting, Deni Cler Milano, Olsen, Biuro Aktuarialne. Wśród uczestników byli zarówno menedżerowie obejmujący nową funkcję jak i ci, dla których ważne było odświeżenie spojrzenia na zajmowane stanowisko i obowiązki. Stanowiska osób, które uczestniczyły w procesie coachingu to: Business Unit Head, Dyrektor Sprzedaży, Członkowie Zarządu, Dyrektorzy Regionalni, Dyrektorzy Generalni, Dyrektorzy Marketingu, Dyrektorzy Personalni, Dyrektorzy IT, Dyrektor Wykonawczy, Prezesi Zarządów, Szef Obszaru Biznesowego, Szef Rynków Finansowych, Szefowie projektu, Vice Prezesi ds. finansowych, Wydawca, Prawnicy.

business coaching
Jola to świetny motywator i "poszerzacz horyzontów". Bazując na otwartej komunikacji, w błyskawiczny sposób potrafi określić wyzwanie, nazwać po imieniu potrzebę i zmotywować do działania. Umiejętność zadawania właściwych, nieraz trudnych pytań to obszar, w którym czuje się wybornie, widzę tu analogię do umiejętnego wykorzystywania efektywnych technik sprzedażowych typu SPIN, tym razem w coachingu. Polecam wszystkim Jolę jako świetnego coacha indywidualnego, każda sesja to krok naprzód. I o to właśnie chodzi.
Paweł Filipek
🔺 Sales Director 🔺 Target orientation 🔺Team Management
Praca coachingowa z Jolą, to doświadczenie uważności, niewygodnych pytań, dostęp do morza doświadczeń i szansa na spojrzenie z różnych perspektyw. To mądra obecność i okazja żeby docenić siebie. Polecam każdemu, kto chce czerpać z pełni swoich możliwości i wierzy w siłę spotkania z drugim człowiekiem.
Anna Kęsik
Ekspert kierujący Zespołem ds. Rozwoju Zawodowego
Miałam niewątpliwą przyjemność pracować z Jolantą nie tylko jako zakupowiec kupujący usługę coachingu dla firmy, ale również jako korzystający z coachingu biznesowego. Z perspektywy czasu jak i zmian, jakie zaszły w moim życiu zawodowym uważam, że było to jedno z wartościowszych doświadczeń. Profesjonalne podejście, znajomość "tajników" korporacyjnych, wymiana doświadczenia, otwartość w komunikacji - pozwoliły mi spojrzeń na "karierę" z zupełnie innej perspektywy. Za co dziękuję:) Polecam kontakt jak i zachęcam do skorzystania z usługi zwłaszcza w tym trudnym (bo pełnym zmian czasie)
Aleksandra Panasiuk
Head of Procurement w Schenker Sp. z o.o.
Blisko 9 lat temu miałem przyjemność pracy z Jolą. Od samego początku nasza relacja układała się perfekcyjnie, Jola zadbała o wszystkie detale. Była w pełni skupiona na mnie, moich silnych i słabych stronach jak i potrzebach - moich i organizacji w jakiej pracowałem. Jeśli szukasz osoby która: - wskaże Ci drogowskazy, które masz w zasięgu wzroku, ale ich nie widzisz - pomoże Ci patrzeć na Twoje wyzwania z innej perspektywy - pomoże Ci w osiągnięciu kolejnego etapu twojej kariery skontaktuj się z Jolą! Do tej pory pamiętam większość z naszych spotkań i tematów tam poruszanych. Rozmawialiśmy o biznesie, ale i o życiu prywatnym. W każdym wymiarze udało się wypracować wartościowe rozwiązania.
Paweł Sobota
Head of Operations and SSC w Westwing Home & Living
coaching

Darmowa KONSULTACJA

Czy COACHING jest potrzebny Tobie i Twoim pracownikom? Chcesz porozmawiać? Zapraszam Cię na krótką konsultację ONLINE! Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.